Porozumienia z Okręgami

Rok 2018

 

POROZUMIENIE Z OKRĘG PZW KRAKÓW

ZASADY:
- Okręg PZW Kraków udostępnia bezpłatnie Obwód Rybacki numer 3 rzeki Wisła od korony mostu Dąbie do ujścia rzeki Raby, dot. tylko członków umawiających się Okręgów. 

-Pobierz rejestr połowu 


POROZUMIENIE Z OKRĘG PZW TARNOBRZEG

ZASADY:
- Wędkarze umawiających się Okręgów po wniesieniu składki okręgowej w macierzystym Okręgu mogą wykupić składkę Okręgu PZW Tarnobrzeg na wszystkie wody ogólnie dostępne nizinne i górskie po wniesieniu składki ulgowej  w wysokości 75 zł.
- Wędkarze umawiających się Okręgów po wniesieniu składki okręgowej w macierzystym Okręgu mogą wykupić składkę dodatkową w wysokości 40 zł na odcinek rzeki Wisły – obwód rybacki Nr 6 od ujścia rzeki Wisłoki do mostu drogowego w Nagnajowie oraz Kanał Elektrowni Połaniec.
- Członkowie umawiających się Okręgów, odznaczeni odznaką PZW srebną, złota i złota z wieńcami mają prawo do wędkowania w w/w wodach po wniesieniu składek w macierzystm okręgu.


POROZUMIENIE Z OKRĘG PZW KIELCE, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, KALISZ, SIERADZ, LEGNICA, CZĘSTOCHOWA, WAŁBRZYCH, WROCŁAW, RADOM

ZASADY:
ulgowa za ulgową – Wędkarze Okręgu Tarnowskiego (POSIADAJĄCY SKŁADKĘ CZŁONKOWSKĄ ORAZ OKRĘGOWĄ) mogą nabyć prawo do wędkowania na wodach wyżej wymienionych Okręgów po uiszczeniu składki Okręgowej ulgowej danego Okręgu.

KIELCE:
Wszystkie wody ogólnodostępne. Wysokość kładki 58 zł.

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI:
Wszystkie wody ogólnodostępne. Wysokość składki 54 zł.

KALISZ:
Wszystkie wody ogólnodostępne. Wysokość składki 74 zł.

SIERADZ:
Wszystkie wody ogólnodostępne. Wysokość składki 55 zł.

LEGNICA:
Wszystkie wody ogólnodostępne. Wysokość składki 80 zł. 

CZĘSTOCHOWA:
Wszystkie wody ogólnodostępne. Wysokość składki 72 zł.

WAŁBRZYCH:

Wszystkie wody ogólnodostępne. Wysokość składki 80 zł.

WROCŁAW:

Wszystkie wody ogólnodostępne. Wysokość składki 70 zł.

RADOM:

Wszystkie wody ogólnodostępne. Wysokość składki 75 zł.

Porozumienie z Okręg PZW Nowy Sącz zasady :

Porozumienie Tarnów - Nowy Sącz uprawnia dod dokonywania amatorskiego połowu ryb na części obwodu rybackiego rzeki Duanjec
nr 5 dla wędkarzy z Okręgu PZW Tarnów tj. od zapory w m. Rożnów do mostu wiszącego w m. Tropie i części Obwodu Rybackiego nr 6 dla wędkarzy z Okręgu PZW Nowy tj. od m. Tropie do zapory w Czchowie oraz rzeka Łososina do wysokości potoku Białka. Dla Członków Okręgu Tarnów i Okręgu Nowy Sącz obowiązuje dodatkowe zezwolenie za 25 zł .

 

Okręg PZW w Nowym Sączu udostępnia Członkom Okręgu Tarnowskiego ( POSIADAJĄCY SKŁADKĘ CZŁONKOWSKĄ ORAZ OKRĘGOWĄ oraz składkę za 25 zł na wody Nowy Sącz) część obwodu Rybackiego rzeki Dunajec nr 5 tj. do zapory w Rożnowie do mostu wiszącego w Tropiu.