Terminarz 2019
LP NAZWA ZAWODÓW TERMIN ORGANIZATOR MIEJSCE  
WĘDKARSWO PODLODOWE
1 Podlodowe Mistrzostwa Okręgu  26-27.01
lub 02-03-.02
OKS Tarnów Niwka-solary rez.Kantoria  
 Terminy do ustalenia ze zwzględu na pokrywę lodową. Mistrz okręgu ma prawo startu w mistrzostwach Polski 2020 r.
WĘDKARSTWO SPŁAWIKOWE, SENIORÓW, KOBIET, MŁODZIEŻY
1 Spławikowe Mistrzostwa Okręgu (U15), (U20), ( U25 ), seniorzy,  kobiety 27-28.04 OKS Tarnów Trzydniaki - S1  
2 Spławikowe Mistrzostwa Weteranów 55+ i 65+  25-26.05 OKS Tarnów Trzydniaki - S1  
WĘDKARSTWO GRUNTOWE ( FEEDER)
 1        Feederowe Mistrzostwa Okręgu                                                         30-31.03             OKS Tarnów                 Trzydniaki S1
2         Puchar Method Feeder                                                                                   15.09                OKS Tarnów                  Trzydniaki S1
                                                                                                                                                     Koło PZW Azoty, "FISH"
    WĘDKARSTWO KARPIOWE
1 Okręgowy Maraton Karpiowy 10-12.05 OKS Tarnów Trzydniaki S2  

  WĘDKARSTWO MUCHOWE
 1 Muchowe Mistrzostwa Okręgu do ustalenia OKS Tarnów, TKWM do ustalenia  

WĘDKARSTWO SPINNINGOWE - GPO

 1  Spinningowo-Muchowy Puchar rz.Biała
  1 Tura Mistrzostw Okręgu
24.03 OKS Tarnów
Koło PZW Azoty
Burzyn-rz.Biała  
Spinningowy Puchar Szczupaka
 2 Tura Mistrzostw Okręgu
01.05  OKS Tarnów
Koło PZW Azoty
 Komorów,rz.Dunajec  
Spinningowo-Muchowy Puchar rz.Dunajec 05.05 OKS Tarnów 
Koło PZW Azoty
Zakliczyn-rz.Dunajec  
Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Teamów
( 2 os.z łodzi)
10-11.08 OKS Tarnów  Czchów rez.Niwka  
INNE IMPREZY OKRĘGOWE  
1 Memoriał Zbyszka Urbańskiego 03.05 Koło Bochnia Miasto Trzydniaki S1  
2 140-lecie Koła PZW Tarnów Miasto 18.05 Koło Tarnów Miasto Trzydniaki S1  
3 35-cio lecie Stalprodukt Bochnia 16.06 Koło PZW Stalprodukt Trzydniaki S1  
4 Dzień Wędkarza 23.06 OKS Tarnów Trzydniaki S1  
5 Puchar Prezesa Okręgu 29.06 Biuro Okręgu Trzydniaki S1 rez.Tuchów  
6 Okręgowe zawody nocne 13-14.07 OKS Tarnów Trzydniaki S1  
7 Puchar Pamięci Wędkarzy 01.09 Koło PZW Tarnów Miasto Trzydniaki S1  
8 Zawody młodzieżowe 08.09 OKS Tarnów Trzydniaki S1  
9 Puchar Wójta Wierzchosławic 14.09 OKS Tarnów Trzydniaki S1  
10 Puchar Koła Azoty Tarnów 29.09 Koło PZW Azoty Trzydniaki S1  


Wykaz zawodów wędkarskich kół i OKS PZW na zbiorniku S1

 

Lp.

DATA 2019r

ORGANIZATOR

RODZAJ ZAWODÓW

MIEJSCE

 

1.

13 kwietnia

Koło Relax

Rozpoczęcie Sezonu

Od lasu

2.

14 kwietnia

Koło Bochnia Stalprodukt

Mistrzostwa Koła

Od lasu

3.

14 kwietnia

Koło Żabno

Rozpoczęcie Sezonu

 

4.

14 kwietnia

Koło Zakł.Mechaniczne

Zawody Towarzyskie

Od lasu 15 stanowisk ostatnich

5.

27- 28 kwietnia

OKS

Spławikowe MO

Od Ulgi, od lasu

6.

03 maja

Koło Bochnia Miasto

Memoriał Z. Urbańskiego

Cały

7.

05 maja

Koło Dąbrowa Tarnowska

Spławikowe Mistrzostwa Koła

 

8.

18 maja

Koło Tarnów Miasto

140-lecie Koła

Cały

9.

18-19 maja

Koło T. Azoty

Zawody Nocne

Od lasu

10.

19 maja

Koło T. Relax

Spławikowe Mistrzostwa Koła

Grobla

11.

25-26 maja

Koło Zakliczyn

Zawody Nocne

Grobla

12.

25-26 maja

OKS

Mistrzostwa Weterani

Od lasu

13.

02 czerwca

Koło T. Miasto

Dzień Dziecka

Miejsce do ustalenia między kołami

14.

02 czerwca

Koło T. Azoty

Dzień Dziecka

15.

02 czerwca

Koło T. Relax

Dzień Dziecka

16.

08 czerwca

Koło T. Relax

Federowe Mistrzostwa Koła

 

17.

09 czerwca

K. Bochnia Miasto

Puchar Burmistrza Bochni

Cały

18.

08-09 czerwca

Koło T. Zakł. Mechaniczne

Zawody Rodzinne

20 stanowisk - Grobla -ostatnie

19.

09 czerwca

Koło Żabno

Mistrzostwa Koła Feder

Do uzgodnienia

20.

15 czerwca

Koło T. Relax

Memoriał J. Czechowicza

Od lasu

21.

16 czerwca

Koło Bochnia Stalprodukt

35- lecie Koła

Cały

22.

22 czerwca

Koło Azoty

Towarzyski Puchar Feder

 

23.

23 czerwca

OKS

Dzień Wędkarza

Od lasu

24.

30 czerwca

Koło Azoty

Mistrzostwa Koła Spławikowe

Od lasu

25.

5-6-7 lipca

Koło T.Miasto

Nocne Zaw. Puchar Prezesów

Do uzgodnienia

26.

5-6-7 lipca

Koło Dąbrowa Tarnowska

Nocne Zawody Koła

Do uzgodnienia

27.

6-7 lipca

Koło Żabno

Maraton Nocny

Do uzgodnienia

28.

6-7 lipca

Koło Azoty

Nocne Karpiowe Mistrzostwa Koła

Do uzgodnienia

29.

13-14 lipca

OKS

Okręgowe Zawody Nocne

Cały

30.

20 lipca

Koło T.Relax

Zawody Letnie

Od lasu

31.

03-04 sierpnia

Koło Relax

Puchar Prezesów

Do uzgodnienia przez Koła

32.

04 sierpnia

Koło T.Miasto

Mistrzostwa Koła Feder

33.

04 sierpnia

Koło T. Azoty

Mistrzostwa Koła Feder

34.

10-11 sierpnia

Koło Zakliczyn

Zawody Nocne Koła

 

35.

17-18 sierpnia

Koło T.Relax

Zawody Nocne Koła

 

36.

01 września

Koło T.Miasto

Puchar Pamięci Wędkarzy

Cały

37.

01 września

Koło T. Azoty

Pożegnanie Wakacji

Poprzeczny

38.

07 września

Koło T.Relax

Zaw. Towarzyskie Spławikowe

 

39.

08 września

Koło Dąbrowa Tarnowska

Zakończenie Sezonu

 

40.

08 września

Koło Azoty

Puchar Koło Azoty

Cały (Do ustalenia)

41.

14 września

OKS

Puchar Wójta Wierzchosławic

Cały

42.

15 września

Koło Azoty

Puchar metod Feder

Cały

43.

21 września

Koło T. Relax

Zakończenie Sezonu

Grobla

44.

21-22 września

Koło T. Zakł. Mechaniczne

Maraton Gruntowy

20 stanowisk

45.

28-29 września

OKS

Zawody Młodzieżowe Strefy

 

46.

11 listopad

Koło T. Azoty

   

47.

1 grudzień

Koło T. Azoty

   

48.

22 grudzień

Koło T. Azoty

   

49.

29 grudzień

Koło T. Azoty

   

Wykaz zawodów wędkarskich kół i OKS PZW na zbiorniku Trzydniaki S2

 

Lp.

DATA 2019r

ORGANIZATOR

RODZAJ ZAWODÓW

MIEJSCE

 

1.

10-12 maja

OKS

Okręgowy Maraton Karpiowy

Cały

2.

24-26 maja

Koło T. Zakł.Mechaniczne

Maraton Karpiowy

10 stanowisk

3.

07-09 czerwca

Koło T. Azoty

Maraton Karpiowy

 

4.

07-09 czerwca

Koło T. Miasto

Maraton Karpiowy

 

5.

12-14 lipca

Koło B. Stalprodukt

Zawody Towarzyskie

Cały

6.

26-28 lipca

Koło T.Miasto

Maraton Karpiowy

 

7.

27-28 lipca

Koło Bochnia Miasto

Zawody Działaczy Koła

 

8.

09-11 sierpnia

Koło Dąbrowa Tarnowska

Maraton Karpiowy

 

9.

11 sierpnia

Koło Żabno

Zawody Koła

 

10.

23-25 sierpnia

Koło T. Azoty

Maraton Karpiowy

Cały

11.

13-15 września

Koło T.Zakł.Mechaniczne

Maraton Karpiowy

20 stanowisk

Wykaz zawodów wędkarskich kół i OKS PZW na zbiorniku Trzydniaki

 

Lp.

DATA 2019r

ORGANIZATOR

RODZAJ ZAWODÓW

Czas

 

1.

14 kwietnia

Koło T. Miasto

Rozpoczęcie Sezonu

Od 7.00-15.00

2.

05-07 lipca

Koło T. Zakł.Mechaniczne

Maraton Karpiowy

Od 15.00-12.00

3.

22 września

Koło T. Miasto

Zakończenie Sezonu

Od 7.00-15.00

Wykaz zawodów wędkarskich kół i OKS PZW na zbiorniku Komorów

 

 

Lp.

DATA 2019r

ORGANIZATOR

RODZAJ ZAWODÓW

Czas

 

1.

07 kwietnia

Koło T. Azoty

Rozpoczęcie Sezonu

Od 07.00 – 15.00

2.

13 kwietnia

Koło B. Stalprodukt

Mistrzostwa Koła

Od 07.00 – 15.00

3.

05 maja

Koło T. Miasto

Mistrzostwa Koła

Od 07.00 – 15.00

4.

07 lipca

Koło B. Stalprodukt

Puchar Pamięci

Od 07.00 – 15.00

5.

21 lipca

Koło T. Miasto

Towarzyskie Spławikowe

Od 07.00 – 15.00

6.

25 sierpnia

Koło B. Stalprodukt

Spławikowo- Gruntowe

Od 07.00 – 15.00

7.

22 września

Koło Bochnia Miasto

Memoriał Kukli

Od 07.00 – 15.00

8.

05 października

Koło T. Miasto

Puchar Zarządu

 

9.

06 października

Koło T. Azoty

Zakończenie Sezonu