Porozumienia z Okręgami

Rok 2017

 

POROZUMIENIE Z OKRĘG PZW KRAKÓW

ZASADY:
- Okręg PZW Kraków udostępnia bezpłatnie Obwód Rybacki numer 3 rzeki Wisła od stopnia wodnego Dąbie na rzece Wiśle do ujścia rzeki Raby,


POROZUMIENIE Z OKRĘG PZW TARNOBRZEG

ZASADY:
- Wędkarze umawiających się Okręgów po wniesieniu składki okręgowej w macierzystym Okręgu mogą wykupić składkę Okręgu PZW Tarnobrzeg na wszystkie wody ogólnie dostępne nizinne i górskie po wniesieniu składki ulgowej  w wysokości 70 zł.
- Wędkarze umawiających się Okręgów po wniesieniu składki okręgowej w macierzystym Okręgu mogą wykupić składkę dodatkową w wysokości 40 zł na odcinek rzeki Wisły – obwód rybacki Nr 6 od ujścia rzeki Wisłoki do mostu drogowego w Nagnajowie oraz Kanał Elektrowni Połaniec.
- Wędkarze umawiających się Okręgów po wniesieniu składki okręgowej w macierzystym Okręgu mogą wykupić składkę dodatkową w wysokości 120 zł, która uprawnia do


POROZUMIENIE Z OKRĘG PZW KIELCE, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, KALISZ, SIERADZ, LEGNICA, CZĘSTOCHOWA, WAŁBRZYCH

ZASADY:
ulgowa za ulgową – Wędkarze Okręgu Tarnowskiego (POSIADAJĄCY SKŁADKĘ CZŁONKOWSKĄ ORAZ OKRĘGOWĄ) mogą nabyć prawo do wędkowania na wodach wyżej wymienionych Okręgów po uiszczeniu składki Okręgowej ulgowej danego Okręgu.

KIELCE:
Wszystkie wody ogólnodostępne. CzłonkowieHonorowi PZW odznaczeni „Złotą odznaką PZW z wieńcami” są zwolnieni z opłat. Wysokość kładki 56 zł.

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI:
Wszystkie wody ogólnodostępne. Wysokość składki 50 zł.

KALISZ:
Wszystkie wody ogólnodostępne. Członkowie Honorowi PZW odznaczeni „Złotą odznaką PZW z wieńcami” są zwolnieni z opłat. Wysokość składki 55 zł.

SIERADZ:
Wszystkie wody ogólnodostępne. Członkowie Honorowi PZW odznaczeni „Złotą odznaką PZW z wieńcami” są zwolnieni z opłat. Wysokość składki 53 zł.

LEGNICA:
Wszystkie wody ogólnodostępne. Wysokość składki 68 zł. Członkowie Honorowi PZW są zwolnieni z opłat.

CZĘSTOCHOWA:
Wszystkie wody ogólnodostępne. Członkowie Honorowi PZW odznaczeni „Złotą odznaką PZW z wieńcami” są zwolnieni z opłat. Wysokość kładki 55 zł.

Porozumienie z Okręg PZW Nowy Sącz zasady :


Porozumienie Tarnów - Nowy Sącz uprawnia dod dokonywania amatorskiego połowu ryb na części obwodu rybackiego rzeki Duanjec
nr 5 dla wędkarzy z Okręgu PZW Tarnów tj. od zapory w m. Rożnów do mostu wiszącego w m. Tropie i części Obwodu Rybackiego nr 6 dla wędkarzy z Okręgu PZW Nowy tj. od m. Tropie do zapory w Czchowie oraz rzeka Łososina do wysokości potoku Białka. Dla Członków Okręgu Tarnów i Okręgu Nowy Sącz obowiązuje dodatkowe zezwolenie za 25 zł .