Porozumienia z Okręgami

Rok 2024

POROZUMIENIA NA ROK 2024

 zawarte przez Okręg PZW w Tarnowie 
 
 KRAKÓW

 

ZASADY : 

1. Celem porozumienia jest bezpłatne udostępnienie w roku 2024 członkom umawiających się Okręgów po wniesieniu składek w macierzystym Okręgu tj. składki członkowskiej ogólnokrajowej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód macierzystego okręgu następujących odcinków rzek:
 
- Okręg PZW Kraków udostępnia do wędkowania obwód Wisła nr 3, odcinek Wisły od korony stopnia wodnego „Dąbie” do ujścia Raby do Wisły z wyłączeniem połowu z łodzi metodą trollingową.
- Okręg PZW Tarnów udostępnia obwód Wisła nr 4, odcinek od ujścia Raby do Wisły do mostu drogowego „Górka” na trasie Koszyce – Tarnów. - Okręg PZW Tarnów udostępnia obwód Raba nr 5, od ujścia Stradomki do Raby do ujścia do Wisły.
 
2. Na udostępnionych odcinkach obowiązują przepisy macierzystego okręgu.
 
 
 
 
Porozumienie z Okręgiem PZW Nowy Sącz 

• Nowy Sącz 

Okręg PZW w Nowym Sączu udostępnia Członkom Okręgu Tarnowskiego ( POSIADAJĄCY SKŁADKĘ CZŁONKOWSKĄ ORAZ OKRĘGOWĄ oraz  składkę  za 25 zł na wody Nowy Sącz  )  część Obwodu Rybackiego rzeki Dunajec nr 5 tj. do zapory w Rożnowie do mostu wiszącego w Tropiu. 
 
 
KIELCE 
kładka rzeki nizinne i górskie za nizinne i górskie II
Tarnów - 135 zł 
Kielce 150 zł  

 

LEGNICA

na Legnice 200 zł
na Tarnów 135 zł

 Piotrków Trybunalski 

na Piotrków Trybunalski 130 zł na wdoy górskie i nizinne z brzegu lub ze środka pływającego na dopuszczonych do takiego połowu wodach z wyłaczeniem metody trollingowej , uzupełnienie 100 zł metoda trollingowa 

na Tarnów 135 zł

 CZĘSTOCHOWA 

na Częstochowę wody nizinne górskie 150 zł , nizinne 130 zł 
na Tarnów 135 zł

 CZĘSTOCHOWA 

na Częstochowę wody nizinne górskie 150 zł , nizinne 130 zł 
na Tarnów 135 zł

 SIERADZ

na Sieradz 120 zł 
na Tarnów 135 zł