OPŁAĆ E-ZEZWOLENIE NA 2024

 

UWAGA !

MOŻLIWOŚĆ OPŁACENIA WSZYSTKICH SKŁADEK CZŁONKOWSKICH ORAZ OKRĘGOWYCH 

OKRĘGU TARNÓW ON-LINE PRZEZ SYSTEM E-ZEZWOLENIA  !

 


PZW Okręg w Tarnowie  informuje ,że została udostępniona możliwość opłacania wszystkich składek członkowskich, członkowskich okręgowych, uzupełniających, okresowych jak również opłat dla osób niezrzeszonych drogą internetową poprzez system E-zezwolenia – bez konieczności wychodzenia z domu.

PRZED ZAKUPEM PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ ZE SKŁADAMI CZŁONKOWSKIMI W ZAKŁADCE OPŁATY 2024 W ZWIĄZKU ZE ZMIANAMI I UCHWAŁA ZG PZW WARSZAWA---------------------WYKUP E-ZEZWOLENIE 2024 -----------------
od 01.01.2024

Składka wpisowa jest obowiązkowa dla osób posiadających roczną lub większą przerwę w opłacie składek członkowskich oraz dla nowo wstępujących Wędkarzy.

Przy opłaceniu E-Zezwolenia nie ma papierowego rejestru połowu tylko i wyłącznie do prowadzenia elektroniczny rejestr połowu na smartfonie .

W Zał. nr 2 do Uchwały nr 269/IX/2020 Zarządu Głównego PZW z dnia 19 września 2020 roku oraz § 47 pkt. 8 Statutu PZW Składki członkowskie i opłaty od osób niezrzeszonych nie podlegają zwrotowi , ani wysyłce wersji papierowej po zakupieniu elektronicznego zezwolenia . 

Wędkarzu przed przystąpieniem do połowu ryb dokonuj wpisu w rejestrze, zatrzymane ryby objęte limitem ilościowym wpisujemy niezwłocznie ( przed ponownym zarzuceniem wędki ) do rejestru, pozostałe po zakończeniu łowienia.

W przypadku braku połączenia z Internetem i możliwości bieżącego on-line zgłoszenia rozpoczęcia łowienia lub/i wpisania zatrzymanej ryby dopuszcza się połów ryb ale bez jakiejkolwiek możliwości zatrzymania złowionych ryb.

Brak elektronicznego wpisu w przypadku zatrzymania złowionych ryb jest jednoznaczne z naruszeniem regulaminu.

Przypominamy także że obowiązkiem wędkarza jest posiadanie przy sobie i okazanie podczas kontroli E-zezwolenia ( strona z kodem QR ) w postaci czytelnego wydruku lub poprzez okazanie kodu QR w urządzeniu przez wędkarza.

Wszelkie zapytania i wątpliwości prosimy kierować na adresy mailowe: pzwtarnow@op.pl   lub pod nr tel. 146213392 w godzinach pracy biura